Apie mus

Plačiau

Apie mus

UAB „Industrial Robotics Company“ – įmonė, kurianti inovatyvius bei pažangius robotikos sprendimus, skirtus pramoninės bei gamybinės veiklos automatizavimui bei efektyvumo didinimui.

Pramoniniai robotai leidžia automatizuoti kartoninių pakuočių, įvairiausių medžiagų komponentų gamybos, dažymo, šlifavimo bei panašius procesus.

Pramoninis robotas


Pramoninis robotas


Sprendimai, padedantys efektyviai automatizuoti pramoninę gamybą

UAB „Industrial Robotics Company“ technologiniai sprendimai puikiai tinka darbui su mediena, plastiku ar net metalu. Įmonės kuriami pramoniniai robotai yra pritaikyti ne tik masinei įvairiausių komponentų gamybai, tačiau ir sudėtingiems bei pavojingiems apdirbimo procesams.

Pramoninis robotas

Tinkamai pritaikyti net ir paprastam darbuotojui

Vienas didžiausių „Industrial Robotics Company“ sprendimų privalumų – itin paprastas robotų valdymas. Trumpiau tariant, darbui su šiais pramoniniais robotais nėra būtinas inžinerinis išsilavinimas, o visapusišką jų valdymą gali tinkamai optimizuoti net ir paprastas darbuotojas.

Siekdami užtikrinti geriausią įmanomą darbo su robotais efektyvumą, savo klientams suteikiame pilnavertiškas konsultacijas bei apmokymus, leidžiančius užtikrinti tinkamą darbuotojų darbą su robotais.


Pramoninis robotas kartoninių pakuočių išklotinių gamybai


Paprastai apmokomi pramoniniai robotai


Inovatyvus robotų mokymas, leidžiantis atlikti individualias užduotis

Pačių robotų veikimo principas yra paremtas jų mokymu. Tinkamai sugeneravus programą norimo veiksmo atlikimo ar individualių išmatavimų komponentų gamybai, šis gali pradėti darbą, kuris tęsis tol, kol darbas bus pilnai atliktas arba tol, kol robotui nebus duodami nurodymai pakeisti proceso eigą.

Paprastai apmokomi pramoniniai robotai

Saugu bei patikima

UAB „Industrial Robotics Company“ gaminami robotai yra puikus sprendimas, leidžiantis ne tik apsaugoti darbuotojus nuo darbo vietoje tykančių pavojų, tačiau ir ženkliai sumažinti žmogiškųjų išteklių poreikį pramonės bei produkcijos gamybos sferose.


Pramoniniai robotai

IEŠKOME STRATEGINIŲ PARTNERIŲ