Susisiekite: +370 650 53 381

Apie mus

Robotikos sprendimai baldų ir kitoms pramonės sritims

Apie mus

UAB „Industrial Robotics Company“ – įmonė, kurianti inovatyvius bei pažangius robotikos sprendimus, skirtus pramoninės bei gamybinės veiklos automatizavimui bei efektyvumo didinimui.

Pramoniniai robotai leidžia automatizuoti kartoninių pakuočių, įvairiausių medžiagų komponentų gamybos, dažymo, šlifavimo bei panašius procesus.

Pramoninis robotas

Gimę iš poreikio automatizuotis

„Industrial Robotics Company“ kelionė grįsta kompanijos įkūrėjų Donato, Andriaus ir Tado patirtimi. Jie jau 20 metų vadovauja sėkmingai veikiančiai įmonei, kuri orienuota į mažų partijų baldų gamybą ir jos tobulinimą, bei inovacijų diegimą šioje srityje.

Įkūrėjai pamatė automatizavimo problemą šalyje, kuri vyrauja daug mechaninio darbo atliekančiose gamybinėse įmonėse. Procesus automatizuoti sunku ir brangu. Pasiryžę rasti sprendimą, jie įsigijo kelis naudotus KUKA robotus, kad galėtų ištirti automatizavimo galimybes.
Pasitelkę savo srities specialistus Industrial Robotics komanda sukūrė inovatyvius sprendimus pritaikomus ir prieinamus net ir mažomis partijomis gaminantiems klientams.

Neilgai trukus įkūrėjai su komanda įrodė, jog pramoniniai robotai gali būti puikiai pritaikomi ir mažų partijų gamyboje, svarbu tam naudoti tinkamus įrankius.

Pramoninių robotų programavimas – įveiktas iššūkis
Pramoninių robotų programavimas yra dar vienas rimtas iššūkis. Nepasiduodanti komanda sutelkė savo dėmesį į programavimo problematiką ir ieškojo būdų kaip lengviausiai valdyti robotus. Komanda sukūrė itin lengvai valdomą programą, leidžiančią robotus valdyti net robotikos žinių neturintiems gamybos darbuotojams. Ši išmani sistema leidžia sutrumpinti procecą nuo dienų iki kelių valandų. Ši inovacija gimusi Industrial robotics kompanijoje kuria didžiausią vertę gamybos įmonėms ir leidžia perteikti savo srities profesionalų įgūdžius robotui, demonstraciniu būdu.


Pramoninis robotas


Sprendimai, padedantys efektyviai automatizuoti pramoninę gamybą

UAB „Industrial Robotics Company“ technologiniai sprendimai puikiai tinka darbui su mediena, plastiku ar net metalu. Įmonės kuriami pramoniniai robotai yra pritaikyti ne tik masinei įvairiausių komponentų gamybai, tačiau ir sudėtingiems bei pavojingiems apdirbimo procesams.

Pramoninis robotas

Tinkamai pritaikyti gamybos darbuotojams

Vienas didžiausių „Industrial Robotics Company“ sprendimų privalumų – itin paprastas robotų valdymas. Dėl šios priežasties bet kuris gamybos darbuotojas gali pateikti užduotis robotui. Siekiant maksimalaus robotų darbo efektyvumo savo klientams suteikiame pilnavertiškas konsultacijas bei apmokymus.
Specialių žinių nereikalaujantis roboto valdymas garantuoja itin lankstų sprendimo taikymą gamyboje. Galimybė lengvai ir greitai perduoti skirtingas užduotis robotui itin aktuali mažaserijinę gamybą vykdančioms įmonėms.


Pramoninis robotas kartoninių pakuočių išklotinių gamybai


Paprastai apmokomi pramoniniai robotai


Inovacijas skatina žmonės

„Industrial Robotics Company„ tiki, kad išskirtiniai žmonės yra novatoriškų sprendimų kūrimo varomoji jėga. Bendradarbiaudami su KTU, turime galimybę dirbti su talentingiausiais ir veržliausiais jaunais žmonėmis Lietuvoje. Jų jaunatviška energija, optimizmas ir šviežios idėjos mūsų projektams suteikia unikalią perspektyvą, tačiau inovacijos taip pat turi būti pagrįstos realybe, todėl labai svarbus vaidmuo tenka mūsų vyresniesiems komandos nariams.

Turėdami daugiau nei 20-40 metų patirtį automatikos, konstravimo, projektų valdymo, mechatronikos ir baldų gamybos srityse, mūsų pramonės veteranai įneša daug žinių ir patirties. Jie bendradarbiauja su mūsų jaunesniais darbuotojais, pasidalindami savo išmintimi ir praktinėmis žiniomis, kad sukurtų ne tik inovatyvias, bet ir praktiškas robotizuotas sistemas.

Paprastai apmokomi pramoniniai robotai

Robotai pagerins žmonių darbo vietas

UAB „Industrial Robotics Company“ gaminami robotai pagerins gamybinių įmonių darbo vietas – darbuotojai galės valdyti robotus, o ne daryti nuobodžius, pavojingus, didelės fizinės įtampos reikalaujančius darbus. Įdarbinus robotus žmogiškieji ištekliai galės būti optimaliau panaudojami didesnio kūrybiškumo reikalaujančiose, didesnę pridėtinę vertę įmonėms kuriančioms užduotims atlikti.

Pasitelkę plačią komandos patirtį galime spręsti sudėtingus iššūkius, plėsti technologijų ribas ir pateikti lūkesčius pranokstančius sprendimus. Kartu esame pasiryžę padaryti revoliuciją pramoninės robotikos srityje!


Pramoniniai robotai

IEŠKOME STRATEGINIŲ PARTNERIŲ