Susisiekite: +370 650 53 381

Easy to teach

Robotų apmokymo sprendimas

Easy to teach


„Easy to teach“ – viena pažangiausių technologijų, skirtų patogiam bei greitam robotų apmokymui. Ši sistema geba analizuoti erdvėje atliekamus veiksmus bei paversti juos į skaitmeninę, robotams suprantamą kalbą. „Easy to teach“ robotų apmokymo sistema analizuoja bei automatizuotame roboto atliekamo darbo procese pritaiko ne tik įrankio judėjimo trajektoriją, tačiau ir jo judėjimo greitį bei pasukimo kampą. 

Perkelkite bet kurio aukščiausios kvalifikacijos dažytojo ar suvirintojo galimybes pramoniniam robotui lengvai ir greitai su „Easy to teach“ robotų apmokymo technologija.Lengvo ir greito apmokymo technologija garantuoja itin platų pramoninių robotų pritaikymą. Programavimo žinių nereikalaujanti robotinė sistema gali būti valdoma beveik bet kurio gamybos darbuotojo. Būtent tai ir suteikia lengvo robotų apmokymo technologija. Programavimo žinių nereikalaujantis roboto valdymas užtikrina galimybę greitai keisti roboto užduotis. Tokiu būdu robotas gali būti taikomas ir mažų partijų gamybai.Lengvai valdomas robotas taps nepakeičiamu bet kurios gamybos įmonės komandos nariu. Dažymo, suvirinimo ar šlifavimo robotas, kurio valdymas nereikalauja itin aukštos darbuotojų kvalifikacijos, galės būti pilnai išnaudojamas pačioms įvairiausioms užduotims. Lengvai apmokomam pramoniniam robotui bus būdingas didelis lankstumas – jis galės būti naudojamas nuolat – nepriklausomai nuo besikeičiančio gamybos pobūdžio.

No-code robot training solution set

„Easy to teach“ sistemos sugeneruojamas žmogaus rankos judesių atkartojimas padeda automatizuoti darbus, kurių atlikimo kokybė gali tiesiogiai priklausyti nuo menkiausių smulkmenų. Tai taip pat padeda užtikrinti lankstumą, leidžiantį robotams efektyviai įveikti net ir pačias sunkiausias dažymo, klijavimo, suvirinimo, šlifavimo ar panašias užduotis.

Nepriekaištingą kokybę per tikslų atsikartojamumą garantuojantis robotas nuo šiol gali būti apmokytas paprastai ir greitai. Su sprendimu „Easy to teach“ tai atliks bet kuris gamybos darbuotojas.

No-code robot training solution set


Derinkite savo darbuotojų kūrybiškumą su roboto nuoseklumu ir pagaminkite daugiau, greičiau, kokybiškiau.

Lengvo robotų apmokymo dėka, kiekvienas gamybos darbuotojas gali dirbti komandoje su robotu. Tam nereikalinga pastovi išorinių automatikos sprendimų tiekėjų pagalba.

Kreipkitės ir sužinokite apie lengvo robotų apmokymo sprendimą jau dabar! Drąsiai pasitikite ateitį ir įgykite konkurencinį pranašumą!