Susisiekite: +370 650 53 381

RoboSand – CNC versija

Universalus robotinis šlifavimo sprendimas su CNC apdirbimo galimybėmis

Į robotinį sprendimą integravome automatinę įrankių keitimo stotį ir špindelį su HSK jungtimi ir taip jį pavertėme 6 ašių CNC staklėmis su šlifavimo galimybėmis.

Ši pažangi robotinė sistema leidžia be žmogaus įsiterpimo laviruoti tarp CNC apdirbimo, šlifavimo ar poliravimo operacijų. Ši universali ir daugiafunkcinė robotinė celė yra puikus sprendimas jei norite optimizuoti gamybos procesus.

RoboSand – CNC versijos privalumai

  • Universalus: automatinio įrankių keitimo galimybės papildo standartinės RoboSand versijos funkcionalumus ir leidžia šią celę naudoti CNC apdirbimo operacijoms.
  • Didesnis pasiekiamumas: ši robotinė sistema gali būti taikoma didelio dydžio gaminių apdirbimui ir yra mažiau apribota erdvėje lyginant su standartinėmis CNC mašinomis.
  • Našus: RoboSand itin kruopščiai atlieka frezavimo ir šlifavimo gamybines operacijas ženkliai sumažindamas rankinio darbo poreikį ir padidindamas gamybos efektyvumą.
  • Tikslus: Sistema užtikrina aukštą apdirbimo funkcijų tikslumą, todėl išlaikoma pastovi gaminių kokybė.
  • Tinka mažaserijinei gamybai: RoboSand galima labai greitai ir lengvai paruošti kitai partijai.
  • Lengvai valdomas: RoboSand CNC versija gali būti valdoma naudojant CAD/CAM sistemą SprutCAM, greito robotų apmokymo sprendimą EASY TO TEACH arba QuickSand programinę įrangą.
  • Individualus įrankių komplektavimas: Špindelio su HSK jungtimi pagalba robotas gali naudotis daugybę skirtingų įrankių apdirbimo operacijoms, kaip: freza, gražtu, būgniniu šlifuokliu, pjūklu ir kt.

Pasiekite dar didesnį gamybos našumą

Elektrinio špindelio su HSK jungtimi pagalba robotas gali naudoti skirtingus įrankius ir atlikti įvairias sudėtingas operacijas: frezuoti, gręžti, pjauti, šlifuoti būgniniu šlifuokliu ir kt. Dėl šios priežasties RoboSand – CNC versija gali kurti sudėtingas 3D skulptūras, frezuoti vonias, gaminti baldus, šalinti defektus ir kt.

Naudojant CAD/CAM programinę įrangą „SprutCAM”, „RoboSand” gali pasiekti nepriekaištingą tikslumą, o 3,1m roboto pasiekiamumas suteikia galimybę dirbti su objektais, kurie įprastoms CNC staklėms yra stipriai per dideli.

An industrial robot for sanding