Susisiekite: +370 650 53 381

RoboCut – kieto plaušo pjovimo versija

Daugiafunkcinis sprendimas kartono išklotinių gamybai ir 2-3 mm kieto plaušo pjovimui

Funkciniai RoboCut patobulinimai leidžia jį naudoti ne tik kartono pakuočių gamybai, bet ir HDF/MPP plaušo detalių gamybai. Papildomas funkcionalumas itin parankus minkštų baldų gamybos įmonėms. Vieno roboto įrankio pakeitimas atveria galimybę pjauti įvairių formų detalės iš 2-3 mm storio HDF/MPP.

RoboCut – kieto plaušo (HDF) versijos PAPILDOMI privalumai:

Ši patobulinta sprendimo versija turi tuos pačius privalumus kaip ir standartinė RoboCut versija ir pasižymi naujais:

Universalus: gali dirbti su įvairių tipų kartonu, pvz., trisluoksniu ar penkisluoksniu ir iki 3 mm HDF/MPP;

Efektyvus: nereikia naudoti brangaus CNC staklių darbo laiko apdirbinėjant pigias HDF/MPP detales;

Lengva keisti paskirtį: greitai pakeitus vieną įrankį sistema geba apdoroti HDF/MPP žaliavinę medžiagą;

Taupo kaštus: galima pirkti tik žaliavinę medžiagą vietoje paruoštų HDF/MPP gamininių;

Trumpina tiekimo grandinę: Išvengiama tiekimo grandinės sutrikimų, nes produkcija gaminama jūsų gamykloje.

Kartoninių pakuočių ir kieto plaušo detalių gamybos automatizavimas

Ypač lengvas procesas – viskas ką reikia padaryti operatoriui, tai robotui pateikti žaliavinę medžiagą ir sistemoje sukurti užsakymus (tai galima padaryti ir nuotoliniu būdu). Nuo to momento RoboCut gali dirbti be žmogaus įsikišimo, kol pabaigs užsakymus arba žaliavinę medžiagą.

Robotas turi daugiafunkcinį griebtuvą, kurio pagalba gali paimti žaliavinį kartono lakštą, padėti jį ant vakuuminio stalo apdirbimui. Griebtuve yra įtaisytas vibruojantis peilis, skirtas atlikti kirtimo linijoms, specialus voliukas padaryti lenkimo linijas ir mažas rašalinis spausdintuvas, galintis spausdinti užsakymo numerį arba kitą informaciją vidinėje pakuotės pusėje.

Norint dar labiau išplėsti „RoboCut“ galimybes operatoriui tereikės pakesiti lenkimo voliuką specialiu pajustymo įrankiu ir šis sprendimas galės gaminti HDF/MPP detales.

RoboCut universalumas užtikrina, kad kuo daugiau gamybinių poreokių būtų patenkinta, nesvarbu ar tai būtų nestandartinių pakuočių gamyba, ar HDF/MPP detalių gamyba.

RoboCut atlikdamas kirtimo operacijas palieka mikrojungtis, jog išpjovęs šabloną, nuo vakuuminio stalo galėtų nuimti paruoštą kartono lakštą jo nepažeisdamas ir padėtų jį ant tam skirto padėklo. Darbuotojui beliks „išlaužyti“ išklotines ir sulankstyti gaminį.

Šis sprendimas gali pagaminti iki 75 000m2 unikalių pakuočių per mėnesį. Palyginę žaliavinės ir pagamintos pakuotės kainą galite aiškiai apskaičiuoti finansinę naudą ir RoboCut atsiperkamumą. Atliekant skaičiavimus reikėtų atsižvelgti į tai, jog jums nereikėtų būti įspraustiems į pakuočių minimalaus užsakymo rėmus, ir taip sutaupytumėte sandėliavimo vietos, kadangi pasigamintumėte jų būtent tiek, kiek reikėtų.