Susisiekite: +370 650 53 381

RoboCut – standartinė versija

Be vargo gaminkite skirtingų dydžių pakuotes pagal poreikį

Su inovatyviu robotiniu sprendimu gaminkite kartono pakuotes savo gamykloje pagal jūsų gamybos poreikį. Ši robotinė celė yra skirta įmonėms kurios turi platų produktų spektrą ir poreikį pakuoti juos į skirtingų dydžių kartono pakuotes.

RoboCut gali dirbti visiškai autonomiškai, 24/7, tol, kol turi žaliavinės medžiagos ir užsakymų. Šios robotinės sistemos valdymas yra itin paprastas ir užsakymus robotui gali sukurti ir jokių robotikos ar programavimo žinių neturintys darbuotojai.

RoboCut robotinio sprendimo privalumai:

 • Taupo kaštus: RoboCut suteikia galimybę pirkti tik žaliavinę medžiagą, kuri yra ženkliai pigesnė už pagamintas pakuotes.
 • Trumpina tiekimo grandinę: pakuotes galėsite gaminti patys, to pasekoje, išvengsite minimalių užsakymo kiekių (MOQ) ir nebereikės užsakinėti pakuočių iš užsakovų.
 • Taupo sandėliavimo vietą: kadangi pakuotes gaminsite pagal poreikį, nerėkės sandėlio užkišti nenaudojamomis pakuotėmis.
 • Aukšta kokybė: užtikrinama pastovi pakuočių kokybė ir išeiga.
 • Lengvas valdymas: nereikia jokių specifinų robotikos ar programavimo žinių.
 • Praneša apie darbo statusą: įdiegta pranešimų sistema informuos operatorių apie baigtus užsakymus, kirstą saugos juostą ir pan.
 • Autonomiškas: kol turi užsakymų ir žaliavinės medžiagos, RoboCut gali dirbti be darbuotojo įsikišimo – 24/7.
 • Integracija su ERP: yra galimybė RoboCut sprendimą susieti su gamybos ERP sistema.
 • Tvarus: integruota nestingavimo sistema minimizuoja žaliavinės medžiagos atliekas, optimaliausiu būdu išdėliodama pakuočių iškotines.
 • Individualių pakuočių gamyba: pakuočių tipus galima rinktis iš standartinių FEFCO tipų arba sukurti visiškai individualią pakuotę įkeliant DXF failą.
 • Pjauna įvairiomis formomis: skirtingai nei dauguma kitų kartono pjaustymo mašinų, kurios pjauna tik 90° kampu, mūsų sprendimas gali pjauti radiusais ir bet kokiomis kitomis formomis.
 • Multifunkcinis griebtuvas: Robotas darbuojasi su multifunkciniu įrankiu, kuris gali ne tik atlikti kirtimo ir lenkimo linijas, bet ir vidinėje pakuotės pusėje atspausdinti užsakymo numerį.
 • Platus pritaikymas: Robotinė sistema gali dirbti su skirtingų sluoksnių ir tankių žaliaviniu kartonu.

Su RoboCut kartono pakuočių gamyba – be rūpesčių

Ypač lengvas procesas – viskas ką reikia padaryti operatoriui, tai robotui pateikti žaliavinę medžiagą ir sistemoje sukurti užsakymus (tai galima padaryti ir nuotoliniu būdu). Nuo to momento RoboCut gali dirbti be žmogaus įsikišimo, kol pabaigs užsakymus arba žaliavinę medžiagą.

Robotas turi daugiafunkcinį griebtuvą, kurio pagalba gali paimti žaliavinį kartono lakštą, padėti jį ant vakuuminio stalo apdirbimui. Griebtuve yra įtaisytas vibruojantis peilis, skirtas atlikti kirtimo linijoms, specialus voliukas padaryti lenkimo linijas ir mažas rašalinis spausdintuvas, galintis spausdinti užsakymo numerį arba kitą informaciją vidinėje pakuotės pusėje.

RoboCut atlikdamas kirtimo operacijas palieka mikrojungtis, jog išpjovęs šabloną, nuo vakuuminio stalo galėtų nuimti paruoštą kartono lakštą jo nepažeisdamas ir padėtų jį ant tam skirto padėklo. Darbuotojui belieks8 „išlaužyti“ išklotines, sulankstyti gaminį.

Šis sprendimas gali pagaminti iki 75 000m2 unikalių pakuočių per mėnesį. Palyginę žaliavinės ir pagamintos pakuotės kainą galite aiškiai apskaičiuoti finansinę naudą ir RoboCut atsiperkamumą. Atliekant skaičiavimus reikėtų atsižvelgti į tai, jog jums nereikėtų būti įspraustiems į pakuočių minimalaus užsakymo rėmus, ir taip sutaupytumėte sandėliavimo vietos, kadangi pasigamintumėte jų būtent tiek, kiek reikėtų.

Kartono pakuotės išklotinių gamybos robotas