Susisiekite: +370 650 53 381

RoboSand – rėmų surinkimo versija

Efektyvi pagalba minkštų baldų rėmo surinkimui

Minkštų baldų rėmų surinkimas yra fiziškai varginantis ir atidumo reikalaujantis procesas. Perleidus visas kabių šaudymo operacijas robotui, šį procesą galima paversti žymiai efektyvesniu. Kol robotas nepriekaištingu tikslumu į gaminį kala kabes, darbuotojas tuo pat metu gali dėti detales į kitą šabloną ir ruošti naują gaminį.

Eliminavus kabių šaudymo operaciją iš darbuotojų, jų darbas tampa nuoseklesnis. Norint dar labiau padidinti gamybos našumą, prie darbo vietų esančiuose monitoriuose galima atvaizduoti naudingą informaciją: gaminio surinkimo seką, kito gaminio informaciją, darbo ir prastovų laikus bei kt.

RoboSand – rėmų surinkimo versijos privalumai

  • Tikslus:užtikrinama visada ta pati kabių pozicija, išvengiama žmogiškųjų klaidų, sutaupomas defektų taisymui skirtas laikas.
  • Operacijų optimizavimas:taupomas įrankio paieškos, paėmimo ir padėjimo laikas, roboto darbo metu darbuotojai gali atlikti kitas užduotis.
  • Automatinis kabių papildymas:kabių pakeitimo postas prailgina nepertraukiamą roboto darbo laiką.
  • Nekintanti kabių išeiga: robotas visada tiksliai kals kabes išlaikydamas vienodą jų sunaudojimą.
  • Išlaiko darbo ritmą: atliekamos operacijos laikas atitinkamam gaminiui yra nekintantis, tai reguliuoja ir šalia dirbančių darbuotojų tempą bei gerina gamybos procesų našumą.
  • Universalūs šablonai:specialiai suprojektuoti šablonai palengvina rėmo dalių uždėjimą ir kito gaminio paruošimą robotui.
  • Tinka mažaserijinei gamybai:prie kiekvieno darbo posto galima dirbti su skirtingais gaminiais.
  • Našus:robotinės celės pagalba trys darbuotojai gali dirbti su šešiais gaminiais vienu metu.
  • Paprastas valdymas:programavimo žinių nereikalaujantis roboto apmokymo sprendimas EASY TO TEACH suteikia galimybę labai greitai sukonfigūruoti naują programą tiesiog parodant robotui, kur reikia kalti kabes.

Roboto ir žmogaus kolaboracija – maksimalus efektyvumas

Sumažinkite rankinį darbą – leiskite kabes įkalti robotui, o tuo tarpu darbuotojai galės koncentruotis į gaminių paruošimo operacijas.

Robotinė sistema užtikrina nekintantį atliekamos operacijos laiką, o tai reguliuoja ir šalia dirbančių darbuotojų tempą bei gerina gamybos procesų našumą. Tai leidžia išvengti nebūtinų pertraukų ir sutrumpinti gamybos proceso trukmę.

Optimalus dvipusių darbo vietų išdėstymas užtikrina nepertraukiamą gamybos ciklą ir suteikia galimybę vienu metu dirbti su skirtingomis partijomis. EASY TO TEACH sistemos pagalba robotas programuojamas itin greitai ir paprastai – demonstracijos būdu, parodant kuriose vietose reikia kalti kabes.