Susisiekite: +370 650 53 381

RoboMill – minkštų baldų versija

Laužome stereotipus – minkštų baldų gamybą robotizuoti GALIMA!

Industrial Robotics Company mėgsta iššūkius. Lankydamiesi minkštų baldų gamyklose vis girdėdavome, kad minkštų baldų gamybos procesus labai sunku arba neįmanoma robotizuoti. Mes nutarėme šią nuostatą pakeisti.

Koks mūsų sprendimas? Pritaikykite mūsų universalų robota stalių RoboMill minkštų baldų rėmų detalėms gaminti. RoboMill – minkštų baldų versija gali gaminti įvairių tipų medines rėmų detales ir atlikti tokias operacijas kaip: pjovimas, frezavimas, gręžimas. Siekdami dar labiau padidinti robtinės celės funkcionalumą vietoje dviejų darbinių įrankių postų sumontavome dvi (M6, M8) įkalamų „T-Nut“ veržlių kalimo stakles, tam, kad automatizuotume šį rankinį procesą. Unikalus RoboMill sprendimo išdėstymas, su robotu viduryje ir aplink jį išdėstytais darbiniais postais, ne tik maksimaliai išnaudoja roboto pasiekiamumą, bet ženkliai sutrumpina vidinį gamyklos logistikos laiką, nes visos operacijos yra atliekamos vienoje vietoje.

Ši robotinė celė suteikia galimybę automatizuoti sudėtingą ir didelę produktų įvairovę turinčią minkštų baldų gamybą.

RoboMill – minkštų baldų versijos privalumai:

  • Našus: daug gamybinių operacijų atliekama vienoje vietoje – sumažėja vidinės logistikos poreikis.
  • Lengvai valdomas: nereikia specifinių robotikos ar programavimo žinių. Mūsų programinė įranga suteikia galimybę lengvai ir greitai parengti robotą darbui.
  • Gali kalti veržles: automatizuoja rankinį „T-Nut“ veržlių kalimo procesą. Galima robotinę celę komplektuoti su M6 ir M8 veržių kalimo mašinomis.
  • Žmogiškųjų klaidų eliminavimas: Roboto pagalba „T-Nut“ veržės bus visada įkalamos tinkamoje vietoje.
  • Kokybė: visada užtikrinamas itin didelis pagamintų komponentų tikslumas ir nepriekaištinga kokybė.
  • Skirtingi griebtuvai: automatinio griebtuvų pakeitimo galimybė leidžia apdirbti įvairių dydžių ir tipų rėmų detales.
  • Tinka mažaserijinei gamybai: robotinės celės universalumas ir vartotojui draugiška programinė įranga padaro šį sprendimą itin efektyvų mažaserijinėje gamyboje.
  • Autonomiškas:be darbuotojo įsikišimo dirba tol, kol atlieka visas jam pateiktas užduotis.
  • Nepertraukiamas gamybos procesas: Mūsų specialiai pagamintos detalių pozicionavimo rietuvės leidžia apdirbimui ruošti kitą partiją kol robotas dirba.
  • Medžiagų išeigos optimizavimas: frezuojant rėmų detales iš kvadratinių ruošinių išvastoma mažiau žaliavinės medžiagos, palyginti su CNC nestigavimu.

Unikalus būdas gaminti minkštų baldų rėmų detales

Aplink robotą išdėstyti darbiniai postai suteikia galimybę visas operacijas atlikti centralizuotai – vienoje vietoje.

Norėdamas paduoti ruošinius į roboto kamerą, operatorius turi tik ištraukti reguliuojamas detalių rietuves, užpildyti jas naujais ruošiniais ir įstumti jas atgal. Šios reguliuojamos rietuvės yra specialiai pritaikytos skirtingų dydžių ir tipų rėmų detalėms, todėl ši sistema idealiai tinka mažaserijinei gamybai.

Šio robotinio sprendimo veikimo principas yra toks, kad robotas paima ruošinį iš rietuvės apačios, atlieka pjovimo, frezavimo, gręžimo ir „T-Nut“ veržlės kalimo funkcijas. Apdirbęs detalę robotas ją padeda ant rietuvės viršaus ir tęsia ciklą kol baigiami apdirbti visi ruošiniai. Tada robotas pradeda dirbti prie antrosios rietuvės, kurioje gali būti jau paruošta kita ruošinių partija. Pagal poreikį robotas automatiškai gali pasikeisti griebtuvą, kad galėtų apdirbti kito tipo ar dydžio detales. Tuo tarpu kol robotas darbuojasi operatorius gali ištraukti pirmąją rietuvę ir užpildyti ją naujais ruošiniais nepertraukiant roboto darbo ciklo.