Susisiekite: +370 650 53 381

RoboSpray – standartinė versija

Perduokite ilgametę kvalifikuoto darbuotojo darbo patirtį robotui vos per kelias minutes

Robotiniai dažymo sprendimai automobilių pramonėje seniai siejami su išskirtine kokybe ir nepralenkiamu našumu. Jų pritaikymas maža-serijinėje gamyboje dažnai būdavo problematiškas dėl itin sudėtingo,  ilgai užtrunkančio ir brangaus programavimo.

Mūsų sukurtas programavimo žinių nereikalaujantis robotų apmokymo sprendimas EASY TO TEACH atveria naujus robotinio dažymo taikymo horizontus. Ilgametę patirtį turinčio dažytojo sugebėjimai gali būti perduoti robotui akimirksniu žmogaus atliekamos demonstracijos būdu. Dažymo profesionalas parodo užduotį robotui naudodamas jam įprastą dažymo įrankį – robotas tiksliai atkartoja žmogaus veiksmus.  Galimybė paprastai apmokyti dažymo robotą daro RoboSand sprendimą vienu lanksčiausių ir  prienamiausių rinkoje. Nesudėtingas ir greitas roboto apmokymas garantuoja efektyvų dažymo roboto taikymą net maža-serijinėje gamyboje.


RoboSpray – standartinės versijos privalumai

  • Paprastas taikymas su programavimo žinių nereikalaujančiu robotų apmokymo sprendimu EASY TO TEACH: parodžius užduotį ant vieno objekto, robotas identiškai atkartoja procesą visiems likusiems gaminiams.
  • Purškimo receptų sukūrimo galimybė ir automatinis pritaikymas: sistema QubiCoat įgalina itin paprastą ir greitą robotinio dažymo proceso paleidimą remiantis iš anksto sukurtais ir užsaugotais receptais (juose nurodant įrankio kampą, atstumą iki dažomo objekto, greitį, žingsnį ir pan.) – tai puikiai tinka plokščių ar kubo formos gaminių purškimui. QubiCoat sistema vizualiai atpažįsta objekto matmenis ir poziciją, o remiantis tuo programinė įranga automatiškai atrenka purškimo receptą. Tai gali būti taikoma ir patogiam objekto vizualiniam pozicionavimui.
  • Greitas sistemos paleidimas: robotinio sprendimo programinė įranga užtikrina itin greitą roboto paleidimą kiekvienai gaminių partijai. Tai užtikrina efektyvų taikymą didelei dažomų detalių įvairovei. Robotinis sprendimas tinka net ir maža-serijinei gamybai.
  • Taikymo lankstumas: robotinė sistema gali būti taikoma įvairių medžiagų purškimui – dažams, lakui, klijams, gruntui ir pan.
  • Galima robotinio sprendimo adaptacija pagal kliento poreikius: priklausomai nuo biudžeto ir planuojamų purškimo užduočių pobūdžio gali kisti sistemos komponentai ir sudėtingumas.
  • Suderinamumas su skirtingomis purškimo sistemomis: RoboSpray robotinis sprendimas suderinamas su įvairiomis purškimo sistemomis iš skirting tiekėjų, tokiomis kaip Wagner, Sames, Sata, Graco ir t.t.
  • ATEX sertifikavimas: robotas gali būti sertifikuojamas 3G įrenginių kategorijai ir atitinka naudojimui 2 zonoje keliamus darbų saugos reikalavimus.
  • Kokybė: robotinės sistemos taikymas užtikrina nepriekaištingą padengimo kokybę.
  • Medžiagų išeigos optimizavimas: visada sunaudojamas toks pats dažų kiekis ir gaunami identiški rezultatai.
  • Pasitelkus konvejerinę judėjimo sistemą RoboSpray sprendimas gali būti taikomas kelioms darbo vietoms.

Pagal pramonės įmonių poreikius konfigūruojamas purškimo robotinis sprendimas

RoboSpray robotinis sprendimas gali būti konfigūruojamas pagal konkretaus kliento poreikius.

Pradinio lygio RoboSpray sprendimas yra tinkamas pagrindinėms purškimo operacijoms. Norint padidinti efektyvumą jis gali būti patobulintas naudojant papildomas parinktis. Siekiant dar geresnių rezultatų galima įsigyti aukščiausios klasės sistemos versiją su tin pažangiomis galimybėmis. Tai gali apimti tokias funkcijas kaip 3 dalių konvejerio padavimo sistema, besisukantis padėties nustatymo stalas, nutraukimo sienelė, daug programinės įrangos parinkčių, skirtų purškimui ant plokščių ir tūrinių paviršių, vizualinės padėties nustatymo sistema ir monitoriai, rodantys atitinkamą gamybos informaciją ir kitas funkcijas. Jūs nusprendžiate, kokį automatizavimo lygį norite pasiekti.