Susisiekite: +370 650 53 381

RoboSpray – standartinė versija

Ilgametė darbuotojo patirtis robotui – per kelias minutes.

Robotizuoti dažymo sprendimai jau užsitarnavo reputaciją dėl savo išskirtinės kokybės ir nuoseklaus padengimo, tačiau ilgą laiką, dėl sudėtingo programavimo, jie buvo taikomi tik masinėje gamyboje. Tai jau pasikeitė!

Su mūsų inovatyvios EASY TO TEACH technologijos pagalba, dažytojas, be jokių specifinių robotikos ar programavimo žinių, gali valdyti industrinį robotą tiesiog pademonstruodamas operacijos judesius, savo įprastu įrankiu. Robotas atkartos judesius ne tik išlaikydamas tą pačią trajektoriją, bet ir įrankio kampą bei greitį, o tai labai svarbu norint padengti gaminį tinkamu medžiagos kiekiu.

Ši sistema suteikia galimybę perkelti ilgametę žmogaus patirtį robotu per kelias minutes. Tokios galimybės tituluoja RoboSpray vienu universaliausių ir lengviausiai valdomų purškimo sprendimų rinkoje. Šie privalumai suteikia galimybę jį pritaikyti mažaserijinėje gamyboje, įvairiose pramonės šakose.


RoboSpray – standartinės versijos privalumai

  • Itin lengvas programavimas:Naudojantis EASY TO TEACH technologija tereikia nupurkšti vieną gaminį iš visos partijos, o likusius produktus robotas nupurkš autonomiškai, atkartodamas žmogaus rankos judesius.
  • Galima kurti purškimo receptus:norint paruošti robotą plokščių gaminių purškimui galima naudoti QubiCoat programinę įrangą, kurios pagalba įvedami detalės matmenys, purškimo įrankio atstumas, kampas, žingsins ir t.t., tokiu lengvai sukuriamas receptas tam tikram gaminiui. Toliau mūsų programinė įranga automatiškai sugeneruoja roboto kodą ir robotas gali pradėti darbą.
  • Automatinis matmenų nustatymas: QubiCoat vizualinė sistema turi galimybę automatiškai aptikti detalės matmenis ir padėtį bei perduoti informaciją į programinę įrangą, kuri atitinkamai pakoreguoja gaminio receptą.
  • Greitas paruošimas kitai partijai:robotinio sprendimo programinė įranga užtikrina itin greitą roboto paleidimą skirtingų gaminių partijoms. Tai suteikia galimybę lengvai pritaikyti RoboSpray mažaserijinėje gamyboje.
  • Universalumas:robotinė sistema gali būti taikoma įvairių medžiagų purškimui – dažams, lakui, klijams, gruntui ir pan. Tai pat, skirtingų gamintojų (Kremlin, Graco, Sata, Wagner ir kt.) įrankiai ir dažymo sistemos gali būti taikomos robtinėje celėje.
  • Individualizuojama:priklausomai nuo biudžeto ir planuojamų purškimo užduočių pobūdžio gali kisti sistemos komponentai ir kompleksiškumas.
  • ATEX sertifikavimas:robotas gali būti sertifikuojamas 3G įrenginių kategorijai ir atitinka 2 sprogioje zonoje keliamus darbų saugos reikalavimus.
  • Aukšta kokybė:robotinės sistemos taikymas užtikrina nepriekaištingą medžiagos padengimo kokybę.
  • Medžiagų išeigos optimizavimas:visada sunaudojamas toks pats medžiagos kiekis, kas užtikrina efektyvius ir nuspėjamus rezultatus.

Pritaikymas pagal gamybos poreikius

RoboSpray purškimo sprendimas gali būti konfigūruojamas pagal kliento reikalavimus ir poreikį gamybiniams procesams. Bazinis RoboSpray sprendimas yra ekonominė robotinės celės versija skirta žengti pirmuosius žingsnius link rankinio purškimo automatizavimo.

Galima ir kompleksiška celės versija, kuri gali būti komplektuojama su 3 dalių konvejeriu arba rotuojančiomis dvipusėmis darbo vietomis, rotuojančiu detalių pozicionavimo stalu, nutraukimo sistema, skirtingomis programinėmis įrangomis lengvam sistemos valdymui, vizualine pozicionavimo sistema, monitoriais atvaizduojančiais atitinkamą informaciją ir kitomis funkcijomis.

Jūs sprendžiate kokį robotizavimo lygį norite pasiekti.