Susisiekite: +370 650 53 381

Pakuotės išklotinių gamybos pramoninis robotas baldų įmonėje „MEDIENOS ERA”

Pakuotės išklotinių gamybos pramoninis robotas baldų įmonėje „MEDIENOS ERA”

Korpusinius baldus gaminanti įmonė „MEDIENOS ERA“ didžiąją savo produkcijos dalį eksportuoja, o siekiant užtikrinti kokybę transportavimo metu yra reikalinga atitinkamo dydžio ir sudėties pakuotė kiekvienam baldui. Kadangi ši įmonė gamina apie 2000 skirtingų tipų ir dydžių baldų, pakuočių įsigijimas iš tiekėjų yra per brangus, todėl prieš robotizuojant kartono pakuočių gamybą, 4 darbuotojai, naudodami rankinius įrankius, gamino pakuotes visiems įmonės parduodamiems baldams. Įdiegus „RoboCut” dabar reikia tik vieno žmogaus, kuris prie šios operacijos dirba pusę etato ir rūpinasi, kad robotas turėtų žaliavinės medžiagos, iš kurios robotas galėtų paruošti pakuočių išklotines. Visas likusias kartono pakuočių gamybos operacijas robotinė celė atlieka autonomiškai.

Pramoninio roboto „RoboCut”  panaudojimas kartono pakuotės išklotinių gamybai šioje įmonėje suteikė galimybę gaminti skirtingų dydžių ir formų pakuotes. Mūsų programa jas visas automatiškai išdėlioja ant  žaliavinių kartono lakštų maksimaliai juos panaudodama. Pakuotės yra gaminamos pagal gamybos poreikį, tad „MEDIENOS ERA“ išvengia kartono pakuočių likučių ir jų sandėliavimo, o dėka roboto tikslaus atkartojimo yra išlaikoma pastovi pakuočių kokybė.RoboCut“ robotinis sprendimas padidina pakuočių gamybos našumą:

  • kartono pakuotės išklotinių gamybos robotas gali dirbti autonomiškai  24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę be pertraukos;
  • kiekvienam produktui pagal poreikį lokaliai pagaminama tinkamo dydžio pakuotė;
  • nereikia sandėliuoti kartono pakuočių išklotinių;
  • sumažinamas kartono pakuotės gamybos atliekų kiekis;
  • gaminant pakuotę iš žaliavinio kartono lakšto sumažėja pakuotės savikaina;
  • sumažėja priklausomybė nuo išorės tiekėjų;
  • paprasčiau planuojamas produktų pristatymas klientui;
  • intuityvios vartotojo sąsajos dėka bet kuris darbuotojas gali atlikti pramoninio roboto valdymą.

Itin nesudėtinga roboto valdymo grafinė sąsaja užtikrina, kad pakuotės gamybos užsakymą gali pateikti bet kuris įmonės darbuotojas – tam nereikalingi jokie specialūs roboto valdymo įgūdžiai. Priklausomai nuo kliento poreikių pakuotė gali būti gaminama pagal FEFCO standartą arba reikiamų nestandartinių išmatavimų.